Loading...
Loading...

“Miks meil on külmkapp aga mitte soekapp?” ehk ausalt eesti keelest | Lyosha Razin | TEDxTartuSalon

TEDx Talks
Subscribers 22,700,000
42

Report Video

Found this content disturbing or inciting religious hatred ? email us along with this video url.

[email protected]

Embed Video

Loading...
Published on Jan 14, 2020 at 10:01 pm

Lyosha Razin on Tallinna Mitteformaalse õppekeskuse GAME club (thegameclub.eu) loovjuht, vene keele kursuse “IVAN” autor ning programmi “BARANKA” looja. Lyosha ainuke “3” põhikoolis oli eesti keel, ta ei pidanud selle õppimist eriti tähtsaks. Ent ülikooli sisse astumiseks tuli riigikeelt osata ning Lyosha oli sunnitud eesti keele selgeks saama. Oma kõnes jagas Lyosha publikuga, kuidas tema jõudis arusaamani, kui oluline on osata eesti keelt siin elades ja kuidas ta keele selgeks sai.

TEDxTartuSalon kuulub TEDxTartu salongiõhtute üritustesarja. TEDxTartu on iseseisvalt korraldatud üritus, mis toimub TED litsentsi alusel ning võimaldab jagada TED-konverentside vaimu üle maailma. Lyosha Razin esitleb end kui “see õpetaja, keda te koolis kõige rohkem kartsite” ehk ta on Eestist pärit vene keele õpetaja.

Lyosha Razin on Tallinna Mitteformaalse õppekeskuse GAME club (thegameclub.eu) loovjuht, vene keele kursuse “IVAN” autor ning programmi “BARANKA” looja. Nüüdseks on Lyosha juba 13 aastat tegelenud vene keele aktiivõppemeetodite välja töötamisega ning korraldab regulaarselt koolitusi õpetajatele nii Eestis kui ka välismaal.

Lyosha ainuke “3” põhikoolis oli eesti keel, ta ei pidanud selle õppimist eriti tähtsaks. Ent ülikooli sisse astumiseks tuli riigikeelt osata ning Lyosha oli sunnitud eesti keele selgeks saama. TEDxTartuSalonil jagas Lyosha publikuga, kuidas tema jõudis arusaamani, kui oluline on osata eesti keelt siin elades ja kuidas ta keele selgeks sai. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Sitting Alone ?

.... Show More